Попуст
SONAX Абразивна паста - 320100 ЦЕНА: 220 ден
GUMEX Типски патосници - Jumper (2002-2006), boxer (2002-2006) ЦЕНА: 1,440 ден

SONAX Waterspot Remover 1L. – 275300

Достапен

Шифра:275300

ЦЕНА: 904 ден

Спореди

SONAX Waterspot Remover 1L. – 275300
Пред употреба измијте го и исушете го возилото.
Во зависност од степенот на извалканост, нанесете директно врз дамките на водата, оставете да делува за кратко и избришете ја со ултра фино микрофибер крпа (450700). Ако има мали дамки на вода, испрскајте во крпа и избришете ја површината.
ЗАБЕЛЕШКА: Не користете го на директно сонце или на топли површини. Не дозволувајте да се исуши.

Тежина 1.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе