Против замрзнување и чист видик Sonax - концентрат 332300 ЦЕНА: 230 ден
Микрофибер сунѓер Sonax - двостран 428100 ЦЕНА: 280 ден

Мулти сунѓер Sonax 428000

Достапен

Шифра:428000

ЦЕНА: 218 ден

Спореди

Multi sunger Sonax 428000

Повеќенаменски сунѓер за перење на возилото. Особено абсорбирачки. Со две различни апликативни површини. Сивата страна има помека структура и е направена за генерално перење на возилото. Белата страна има потврда структура и е идеална за отстранување на позакоравените нечистотии и инсекти.

Тежина 0.069 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Мулти сунѓер Sonax 428000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе