Чистач на мотор - Sonax 543200 ЦЕНА: 480 ден
Против замрзнување и чист видик Sonax - концентрат 332300 ЦЕНА: 230 ден

Запечатувач на ладилници и заштитувач – Sonax 442141

Достапен

Шифра:442141

ЦЕНА: 239 ден

Спореди

Zapecatuvac na ladilnici i zastituvac – Sonax 442141

Средство за брзо поправање и запечатување на малите дупки кај сите системи на ладилници (исто и за ладилниците со накрсен проток со високи перформанси) и црева. Не влијае на пластиката, дихтунзите и металот. Исто така, делува превентивно кај сите вообичаени комерцијални ладилници. Ги запечатува малите и линиски дупки, дури и пред истекувањето на течноста. Нето: 250 мл.

Тежина 0.308 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Запечатувач на ладилници и заштитувач – Sonax 442141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе