Нема на залиха
СЕТ (Кокпит + Еленска + Микрофибер) 100563 ЦЕНА: 611 ден
Фрижидер за во автомобил 24лит. 72795 ЦЕНА: 4,990 ден

Sonax Торнадор 416941

Нема на залиха

Sku:416941

ЦЕНА: 18,000 ден

Out of stock

Спореди

Sonax Tornador 416941

Пиштол за компресиран воздух со сад за вшмукување, кој го атомизира воздухот како и течноста за чистење и ги врти под висок притисок.

Weight 1.19 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Торнадор 416941”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top