Нема на залиха
СЕТ (Кокпит + Еленска + Микрофибер) 100563 ЦЕНА: 406 ден
Фрижидер за во автомобил 24лит. 72795 ЦЕНА: 4,200 ден

Sonax Торнадор 416941

Не е достапен

Шифра:416941

ЦЕНА: 18,000 ден

Нема на залиха

Спореди

Sonax Tornador 416941

Пиштол за компресиран воздух со сад за вшмукување, кој го атомизира воздухот како и течноста за чистење и ги врти под висок притисок.

Тежина 1.19 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Sonax Торнадор 416941”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе