PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - ТИРКИЗ - 23247 ЦЕНА: 99 ден
Акумулатор ФИАМ Titanium Black 45ah J - 955000 ЦЕНА: 3,510 ден

PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – ПИНК – 23248

Има на залиха

Шифра:23248

ЦЕНА: 99 ден

Боја: Пинк

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – PINK – 23248
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.

Тежина 0.003 кг
Боја

Пинк

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе