PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - ЦРН - 23245 ЦЕНА: 99 ден
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - ПИНК - 23248 ЦЕНА: 99 ден

PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – ТИРКИЗ – 23247

Има на залиха

Sku:23247

ЦЕНА: 99 ден

Боја: Тиркиз
Спореди

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – TIRKIZ – 23247
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.

Weight 0.003 kg
Боја

Тиркиз

TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top