PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - БЕЛ - 23246 ЦЕНА: 99 ден
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - СИВ - 23244 ЦЕНА: 99 ден

PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – РОЗЕВ – 23243

Има на залиха

Шифра:23243

ЦЕНА: 99 ден

Боја: Розев

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – ROZEV – 23243
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.

Тежина 0.003 кг
Боја

Розев

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе