PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - РОЗЕВ - 23243 ЦЕНА: 99 ден
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - ЦРН - 23245 ЦЕНА: 99 ден

PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – СИВ – 23244

Има на залиха

Шифра:23244

ЦЕНА: 99 ден

Боја: Сива

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – SIV – 23244
Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.

Тежина 0.003 кг
Боја

Сива

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе