PRAXIS Нитрилни ракавици за еднократна употреба (XL) 100 ком. - 13042 ЦЕНА: 643 ден
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - РОЗЕВ - 23243 ЦЕНА: 106 ден

PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – БЕЛ – 23246

Има на залиха

Шифра:23246

ЦЕНА: 106 ден

Боја: Бел

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – BEL – 23246

Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.

Тежина 0.003 кг
Боја

Бел

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе