PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - СИВ - 23244 ЦЕНА: 106 ден
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - ТИРКИЗ - 23247 ЦЕНА: 106 ден

PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН – ЦРН – 23245

Има на залиха

Шифра:23245

ЦЕНА: 106 ден

Боја: Црн

PRAXIS Privezok za kluc POMPON – CRN – 23245

Украсете ја вашата чанта, торба, клуч или ранец со овој трендовски ПОМПОН привезок. Секое парче е уникатно во 6 различни бои.

Тежина 0.003 кг
Боја

Црн

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе