Нема на залиха
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - ПИНК - 23248 ЦЕНА: 106 ден
Vesna+ акумулатор 62 ah R+ Eh600 – 415062 ЦЕНА: Original price was: 5,344 ден.Current price is: 4,008 ден.

Акумулатор ФИАМ Titanium Black 45ah J – 955000

Нема на залиха

Шифра:955000

ЦЕНА: 3,900 ден

Нема на залиха

Akumulator FIAMM Titanium Black 45ah J – 955000

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе