Нема на залиха
Патосници GUMEX за багажник Skoda Rapid седан (2012-) - 290089 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Dacia Duster 2WD (2018-) - 290580 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Passat B8 sedan (2014-) – 290165

Не е достапен

Шифра:290165

ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Passat B8 sedan (2014-) – 290165

Тежина 1.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници GUMEX за багажник Passat B8 sedan (2014-) – 290165”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 − six =

TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATB82014-
Врати се горе