Попуст
Патосници GUMEX за багажник Passat B8 sedan (2014-) - 290165 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник VW Golf IV Hatchback (1997-2002) - 290535 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Dacia Duster 2WD (2018-) – 290580

Достапен

Шифра:290580

ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Dacia Duster 2WD (2018-) – 290580

Тежина 1.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници GUMEX за багажник Dacia Duster 2WD (2018-) – 290580”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fourteen − five =

TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaDUSTERСите типови
Врати се горе