Попуст
Патосници GUMEX за багажник BMW X1 F48 (2015-) - 290320 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Passat B8 sedan (2014-) - 290165 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Skoda Rapid седан (2012-) – 290089

Достапен

Шифра:290089

ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Skoda Rapid sedan (2012-) – 290089

Тежина 1.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници GUMEX за багажник Skoda Rapid седан (2012-) – 290089”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one + eleven =

TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaRAPIDСите типови2012-
Врати се горе