Гумени патосници Гумекс - Audi A6/A7 (2011-2018) 217134 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q3 (2011-) 212847

Има на залиха

Шифра:212847

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi Q3 (2011-) 212847

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi Q3 (2011-2018)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 3.99 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q3 (2011-) 212847”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ32011-
Врати се горе