Попуст
Патосници GUMEX Ford Куга (2008-) - 220964 ЦЕНА: 1,197 ден
Aroma Car Prestige Вент - Black - 977025 ЦЕНА: 188 ден

Патосници GUMEX Fiat Добло 2 ком.(2009-2015) – 219882

Достапен

Шифра:219882

ЦЕНА: 837 ден

Спореди

Patosnici GUMEX Fiat Doblo 2 kom.(2009-2015) – 219882
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Dobló II (2010-2015), (2015-)
Opel Combo D (2011-2017)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3 кг

Тежина 3.48 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници GUMEX Fiat Добло 2 ком.(2009-2015) – 219882”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе