Попуст
GUMEX Типски гумени патосници VW Crafter (2017-) - 221363 ЦЕНА: 1,323 ден
GUMEX Типски гумени патосници - Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) - 221855 ЦЕНА: 1,080 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) – 221854

Достапен

Шифра:221854

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) – 221854

Црна боја
Фиксација: да – круг
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг
Големина на пакетот: 708 x 523 x 40 mm

Тежина 5.330 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе