GUMEX Типски гумени патосници - Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) - 221854 ЦЕНА: 1,730 ден
SONAX Xtreme Полир за метал - 204100 ЦЕНА: 800 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) – 221855

Достапен

Шифра:221855

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici Citröen BERLINGO (2018-), Opel COMBO E (2018-), Peugeot RIFTER (2018-) – 221855

Тежина 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе