Старт Спреј Фалкон 450 мл - 97021 ЦЕНА: 149 ден
Одмрзнувач со гребалка Фалкон 650мл. - 97022 ЦЕНА: 220 ден

Чистач за клима F car care 500мл – 97013

Има на залиха

Sku:97013

ЦЕНА: 259 ден

Спореди

Cistac za klima Fcarcare 500ml. – 97013

Посебна формула за чистење и дезинфекција на климатизација во возилото.

Дезинфицира, чисти и штити (сигурно ги уништува бактериите и габите, ефикасно ги запира непријатните миризби, спречува алергиски реакции кои можат да е активираат од бактерии и други микроорганизми)

  • Долго црево 50 см.
  • Овој производ го содржи долготрајниот нетоксичен антимикробен агенс CIBA100 и природни материјали, дизајниран со еколошка формула за заштита на животната средина и најновата технологија, може да се користи во внатрешноста на климатизацијата на возилото без расклопување. Нема штета врз здравјето на луѓето. Висока ефикасност на стерилизација и дезодорација. Обезбедува тешка пена со силна инфилтрација и капацитет за чистење, која може да навлезе  во и надвор од климатизацијата и да исчисти прашина, маснотии, дамки од инсекти и други остатоци на климатизацијата
Weight 0.62 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач за клима F car care 500мл – 97013”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top