Одмрзнувач со гребалка Фалкон 650мл. - 97022 ЦЕНА: 139 ден
Тип - Ц кабел 1м. ПВЦ Busy - 50696 ЦЕНА: 179 ден

Одвијач и подмачкувач Фалкон 220мл. – 97008

Достапен

Шифра:113

ЦЕНА: 113 ден

Спореди

Odvijac I podmackuvac Falcon 220ml. – 97008

Производот може да се користи на места каде непријатностите се предизвикани од рѓа, вклучувајќи

ги автомобилите, бродовите,  домаќинствата, фабриките и електричните соби. Производот може

да се инфилтрира во областите на рѓа за кратко време и истата да ја забави.  Доведува до намалување

на бучавата предизвикана од триењето помеѓу резервните или подвижни делови.

Тежина 0.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Одвијач и подмачкувач Фалкон 220мл. – 97008”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе