Авто полир - Sonax 300100 ЦЕНА: 369 ден
Чистач на авто клима (ПРОБИОТСКИ) - Sonax 323100 ЦЕНА: 349 ден

Чистач на Тапацир – Sonax 321200

Достапен

Шифра:321200

ЦЕНА: 440 ден

Спореди

Cistac na tapacir – Sonax 321200

Чистач за внатрешноста кој ја отстранува и најтврдокорната нечистотија од внатрешните тапацирани делови на возилата. Има пријатен и свеж мирис, еколошки и без разредувач. Нето: 500 мл.

Тежина 0.597 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на Тапацир – Sonax 321200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе