Авто полир - Sonax 300100 ЦЕНА: 369 ден
Чистач на авто клима (ПРОБИОТСКИ) - Sonax 323100 ЦЕНА: 349 ден

Чистач на Тапацир – Sonax 321200

Има на залиха

Sku:321200

ЦЕНА: 440 ден

Спореди

Cistac na tapacir – Sonax 321200

Чистач за внатрешноста кој ја отстранува и најтврдокорната нечистотија од внатрешните тапацирани делови на возилата. Има пријатен и свеж мирис, еколошки и без разредувач. Нето: 500 мл.

Weight 0.597 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на Тапацир – Sonax 321200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top