Попуст
Кровни носачи РАВЕН M-WAY 4382 ЦЕНА: 2,800 ден
Кровни носачи Menabo - M-PROFILE L PICK UP 4420 ЦЕНА: 6,480 ден

Кровни носачи Menabo – BRIO 1200 4401

Достапен

Шифра:4401

ЦЕНА: 3,870 ден

Спореди

Krovni nosaci MENABO – Brio 1200 4401

Тежина 4.50 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровни носачи Menabo – BRIO 1200 4401”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе