Нема на залиха
Кровен куфер Menabo - DIAMOND 500l. црн 5790 ЦЕНА: 28,000 ден
Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344 ЦЕНА: 16,800 ден

Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500L. мат црн 5807

Нема на залиха

Шифра:5807

ЦЕНА: 22,000 ден

Нема на залиха

Kroven kufer Menabo – DIAMOND 500L. mat crn 5807

Кровен куфер за секоја потреба. Прицврстување на кровни шини со помош на завртки со T-завртки. Систем за брзо поправање достапен како опција. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина. 209х79х36,6 см, 16,40 кг.

Тежина 16.40 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500L. мат црн 5807”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе