Нема на залиха
Кровен куфер Menabo - DIAMOND 500l. црн 5790 ЦЕНА: 20,340 ден
Кровен куфер MANIA 460 ABS сребрен 5344 ЦЕНА: 15,120 ден

Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500L. мат црн 5807

Не е достапен

Шифра:5807

ЦЕНА: 19,800 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer Menabo – DIAMOND 500L. mat crn 5807

Кровен куфер за секоја потреба. Прицврстување на кровни шини со помош на завртки со T-завртки. Систем за брзо поправање достапен како опција. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина. 209х79х36,6 см, 16,40 кг.

Тежина 16.40 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500L. мат црн 5807”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе