Нема на залиха
Носач за велосипед Menabo - MARIUS 4381 ЦЕНА: Original price was: 6,171 ден.Current price is: 4,999 ден.
Кровен држач за велосипед M-Way - Raptor 4358 ЦЕНА: Original price was: 2,629 ден.Current price is: 2,103 ден.

Кровен носач за велосипед Menabo – FLOGGER 4394

Нема на залиха

Шифра:4394

ЦЕНА: Original price was: 3,314 ден.Current price is: 2,599 ден.

Нема на залиха

Kroven nozac za velosiped Menabo – FLOGGER 4394

Универзален носач за велосипеди.

Одговара на сите автомобили.

Носачот за велосипеди изработен од челик може брзо и безбедно да се прилагоди на велосипедот благодарение на докажаниот систем за заклучување (исто така со груба тубуларна рамка, Y-рамка и нецилиндрична рамка). Димензии на велосипедот макс.45 mm мин.20 mm , (на сите шипки со профили до 58 x 50 mm) максимално оптоварување 15 kg тежина 2.6 kg статички тест Динамички тест TUV

Тежина 2.65 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен носач за велосипед Menabo – FLOGGER 4394”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе