Магнетен Држач за скии Menabo - ICE 91081 ЦЕНА: 3,300 ден
Освежувач Aroma car gel - Black Jack 994391 ЦЕНА: 249 ден

Магнетен држач за скии Menabo – SHUTTLE 91083

Достапен

Шифра:91083

ЦЕНА: 3,990 ден

Спореди

Maegneten drzac za skii Menabo – SHUTTLE – 91083

Магнетен држач за скии.
Соодветен за 2 пара скии
Макс. носивост: 12 kg
Со (KEY lOCK) систем за заклучување.
Димензии: Д – 27 cm; Ш – 17.5 cm; В – 50 cm
Тежина: 3.60 kg
Максимална брзина на возење со монтиран држач: 130 km/h
Материјал: Полимер
Сертификати за квалитет: TUV/GS, City Crash Test

Произведено во: Menabo Италија

Тежина 3.6 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Магнетен држач за скии Menabo – SHUTTLE 91083”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе