Нема на залиха
Освежувач Aroma Drop Control - Bubble Gum 977307 ЦЕНА: 95 ден
Освежувач Aroma Car Supreme - Aqua 994382 ЦЕНА: 130 ден

Носач за велосипед Menabo – MARIUS 4381

Не е достапен

Шифра:4381

ЦЕНА: 4,440 ден

Нема на залиха

Спореди

Nosac za velosiped Menabo – MARIUS 4381

Носач на велосипед монтиран на кука
Носи до 3 велосипеди со вкупна тежина од 45 кг
Индивидуалните ленти го држат секој велосипед безбедно и сигурно
Со оваа решетка се препорачува да се купи посебна светлосна табла
Тежина на решетката само 5,4 кг
Монтирана решетка за велосипед со влечна кука
Серија: поставен на задниот дел
Инсталација: Влечна кука
Максимална тежина: 45 кг

Тежина 4.90 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Носач за велосипед Menabo – MARIUS 4381”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе