Нема на залиха
Капак за плин Praxis - F-14 mm. 89002 ЦЕНА: 80 ден
Кровен куфер Menabo - MANIA 460 ABS бел 5342 ЦЕНА: 15,300 ден

Кровен куфер MANIA 400 ABS сребрен 5341

Не е достапен

Шифра:5341

ЦЕНА: 13,320 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer MANIA 400 ABS srebren 5341

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е и систем за брзо поправање. Заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со затворање. Мазна и сјајна сива површина. 165x79x37 см, 15 кг.

Тежина 13.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер MANIA 400 ABS сребрен 5341”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе