Нема на залиха
Кровен куфер MANIA 400 ABS сребрен 5341 ЦЕНА: 13,320 ден
Кровен куфер MANIA 460 DUO ABS сребрен 5355 или Црн 5354 ЦЕНА: 15,750 ден

Кровен куфер Menabo – MANIA 460 ABS бел 5342

Не е достапен

Шифра:5342

ЦЕНА: 15,300 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer Menabo – MANIA 460 ABS bel 5342

Кровен куфер погоден за било каква потреба, се карактеризира со брзо и безбедно монтирање. Вклучен е брз систем за фиксирање. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна сребрена површина. 195х79х36 см, 17 кг.

Тежина 17.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер Menabo – MANIA 460 ABS бел 5342”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе