Тестер за антифриз Praxis - механички тип 72793 ЦЕНА: 180 ден
Кокпит спреј за шал табла - Falcon 100100 ЦЕНА: 219 ден

Кокпит млеко – Falcon 100102

Достапен

Шифра:100102

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

Најчесто купувани заедно

+
Цена за сите заедно:   398 ден

Kokpit mleko – Falcon 100102
Falcon Млеко за инструмент табла 750 мл. – 100102
Високо квалитетно млеко за заштита и реставрација на пластичните делови во возилото. По нанесувањет, производот остава сјаен слој. Употреба: Протресете пред употреба. Напрскајте на растојание од 20 cm. Пребришете со микрофибер крпа.

Тежина 0.750 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кокпит млеко – Falcon 100102”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе