Гумени патосници SPECIAL Пасат (97-04) 52280 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52285 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52281

Достапен

Шифра:52281

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Gumeni patosnici SPECIAL Golf 4; Bora (97-02) 52281

Тежина 4.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52281”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе