Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52281 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници SPECIAL Пасат Б5 (97-04) 52290 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52285

Достапен

Шифра:52285

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Gumeni patosnici SPECIAL Golf 4; Bora (97-02) 52285

Тежина 4.1 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52285”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе