Гумени патосници SPECIAL Пасат Б6/Б7 52278 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52281 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници SPECIAL Пасат (97-04) 52280

Достапен

Шифра:52280

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Gumeni patosnici SPECIAL Passat (97-04) 52280

Тежина 4.5 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници SPECIAL Пасат (97-04) 52280”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе