Гумени патосници Gumex - Peugeot 5008 (2017-) 221315 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex – Seat Arona (2017-) 221171 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2018-) 221764

1 на залиха

Шифра:221764

ЦЕНА: 1,960 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – VW Touareg (2018-) 221764
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Volkswagen Touareg (2018-)
Porsche Cayenne (2018-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Тежина 4.950 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2018-) 221764”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTOUAREG
Врати се горе