Попуст
Гумени патосници Gumex - Toyota Corolla (2007-2013) 212674 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Landcruiser 120 (2002-2009), Prado (2002-2009), 150 (2009-) 212896 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212

Достапен

Шифра:214212

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaCOROLLAVERSO2004-2009
Врати се горе