Гумени патосници Gumex - Toyota Corolla (2007-2013) 212674 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Landcruiser 120 (2002-2009), Prado (2002-2009), 150 (2009-) 212896 ЦЕНА: 1,870 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212

Има на залиха

Sku:214212

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Corolla Verso (2004-2009)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaCOROLLAVERSO2004-2009
Back to Top