Гумени патосници Gumex - Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Proace (2013-) 212662 ЦЕНА: 1,350 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Landcruiser 120 (2002-2009), Prado (2002-2009), 150 (2009-) 212896

Само 1 останати на залиха

Шифра:212896

ЦЕНА: 2,100 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Landcruiser 120 (2002-2009), Prado (2002-2009), 150 (2009-) 212896

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Toyota Landcruiser 120 (2002-2009)

Toyota Landcruiser 150 (2009-)

Toyota Prado (2002-2009)

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 5,2 кг

Тежина 5.2 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Landcruiser 120 (2002-2009), Prado (2002-2009), 150 (2009-) 212896”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaLANDCRUISER1202002-2009
ToyotaLANDCRUISER1502009-
ToyotaLANDCRUISERPRADO2002-2009
Врати се горе