Гумени патосници Gumex - Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Corolla Verso (2004-2009) 214212 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Corolla (2007-2013) 212674

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Corolla (2007-2013) 212674
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Auris (2007-2012)
Toyota Corolla (2007-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Тежина 5.48 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Corolla (2007-2013) 212674”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaCOROLLAСите типови2007-2013
Врати се горе