Гумени патосници Гумекс - Audi A5 Sportback (2009-), A4 (B8) (2007) 212958 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A6 (C6) 2004-2006) 214058 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A6 (C5) (1997-2003) 211259

Има на залиха

Шифра:211259

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi A6 (C5) (1997-2003) 211259
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A6 (C5) (1997-2003)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6 кг

Тежина 5.93 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi A6 (C5) (1997-2003) 211259”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA6C51997-2003
Врати се горе