Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Seat Toledo (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,200 ден 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Leon, (2012-) 217876 ЦЕНА: 1,470 ден 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2009-2012) 216934

Не е достапен

Шифра:216934

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2009-2012) 216934

Тежина 4.42 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2009-2012) 216934”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALTEAСите типови2009-2012
SeatFREETRACKСите типови2009-2012
SeatLEONСите типови2009-2012
SeatXLСите типови2009-2012
Врати се горе