Гумени патосници Gumex - Seat Toledo, Altea, Leon (2004-2008) 214201 ЦЕНА: 1,486 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Toledo (2012-) 217884

Има на залиха

Шифра:217884

ЦЕНА: 1,350 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Toledo (2012-) 217884

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Seat Toledo (2012-)

Škoda Rapid (2012-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,5 кг

Тежина 3.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Toledo (2012-) 217884”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatTOLEDOСите типови2012-
Врати се горе