Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Seat Toledo (2012-) 217884 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Leon (2012-) 217879 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934

Нема на залиха

Sku:216934

ЦЕНА: 1,600 ден

Out of stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Leon (2009-2012)
Seat Altea (2009-2012)
Seat Altea XL (2009-2012)
Seat Altea Freetrack (2009-2012)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 4.42 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatALTEAСите типови2009-2012
SeatFREETRACKСите типови2009-2012
SeatLEONСите типови2009-2012
SeatXLСите типови2009-2012
Back to Top