Гумени патосници Gumex - Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Smart 451  (2010) 217813 ЦЕНА: 1,350 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Leon (2012-) 217879

Има на залиха

Шифра:217879

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Leon (2012-) 217879

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi A3 (2012-2019)

Audi A3 (2020-) verze Benzín / Diesel

Seat Leon (2012-2019)

VW Golf VII (2012-2019)

VW Golf VIII (2020-) verze Benzín / Diesel

Црна боја

Фиксација: да – оригинал

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 3,6 кг

Тежина 3.56 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Leon (2012-) 217879”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatLEONСите типови2012-
Врати се горе