Гумени патосници Gumex - Seat Leon, Altea, XL, Freetrack (2005-2012) 216934 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Smart 451  (2010) 217813 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Leon (2012-) 217879

Има на залиха

Sku:217879

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Seat Leon (2012-) 217879
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A3 (2012-2019)
Audi A3 (2020-) verze Benzín / Diesel
Seat Leon (2012-2019)
VW Golf VII (2012-2019)
VW Golf VIII (2020-) verze Benzín / Diesel
Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 3,6 кг

Weight 3.56 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Seat Leon (2012-) 217879”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatLEONСите типови2012-
Back to Top