Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2014-) 219452 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Alhambra (1996-2009) 215357 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Twingo II (2007) 215204

Има на залиха

Шифра:215204

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Twingo II (2007) 215204
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Twingo II (2007-)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,9 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Twingo II (2007) 215204”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultTWINGOII2007-
Врати се горе