Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia III (2014-) 219304 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia (1997-2004) 215697 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia – luggage boot 211198

Не е достапен

Шифра:211198

ЦЕНА: 2,000 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia – luggage boot 211198

Тежина 5.85 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia – luggage boot 211198”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAСите типови
Врати се горе