Нема на залиха
Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Skoda Fabia III (2014-) 219304 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Skoda Octavia (1997-2004) 215697 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia – luggage boot 211198

Нема на залиха

Sku:211198

ЦЕНА: 2,000 ден

Out of stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Octavia – luggage boot 211198

Weight 5.85 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Skoda Octavia – luggage boot 211198”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIAСите типови
Back to Top