Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2001-2014) 280375 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Twingo II (2007) 215204 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452

Има на залиха

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Talento (2016-)
Opel Vivaro (2014-2019)
Mitsubishi Express (2014-)
Nissan NV 300 (2014-)
Renault Trafic (2014-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 4.45 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultTRAFICСите типови2014-
Back to Top