Гумени патосници Gumex - Renault Trafic (2001-2014) 280375 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Twingo II (2007) 215204 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452

Има на залиха

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Fiat Talento (2016-)

Opel Vivaro (2014-2019)

Mitsubishi Express (2014-)

Nissan NV 300 (2014-)

Renault Trafic (2014-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 2 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.45 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Trafic (2014-) 219452”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultTRAFICСите типови2014-
Врати се горе