Попуст
Гумени патосници Gumex - Peugeot Partner (2008-) 215277 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Porsche Cayenne (2003-2009) 212747

Достапен

Шифра:212747

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Porsche Cayenne (2003-2009) 212747

Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 5.52 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Porsche Cayenne (2003-2009) 212747”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PorscheCAYENNEСите типови2003-2009
Врати се горе