Гумени патосници Gumex - Porsche Cayenne (2003-2009) 212747 ЦЕНА: 1,730 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Captur (2013-) 214659 ЦЕНА: 1,330 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659

Има на залиха

Sku:214659

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Clio, Grandtour III (2005-2012)
Renault Clio Modus (2004-2012)
Renault Clio, Grandtour IV (2012-2019)
Renault Captur (2013-2019)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.23 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultCLIOСите типови2005-2011
RenaultCLIOСите типови2012-
RenaultMODUSСите типови2005-2011
Back to Top