Попуст
Гумени патосници Gumex - Porsche Cayenne (2003-2009) 212747 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Captur (2013-) 214659 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659

Достапен

Шифра:214659

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

naGumeni patosnici Gumex – Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.23 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultCLIOСите типови2005-2011
RenaultCLIOСите типови2012-
RenaultMODUSСите типови2005-2011
Врати се горе