Попуст
Гумени патосници Gumex - Peugeot Partner (2008-) 215272 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Porsche Cayenne (2003-2009) 212747 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215277

Достапен

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215277

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Тежина 5.33 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215277”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotPARTNERСите типови2008-
Врати се горе