Гумени патосници Gumex - Peugeot Partner (2008-) 215272 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници Gumex - Porsche Cayenne (2003-2009) 212747 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215277

Има на залиха

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215277
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Berlingo (2008-2015,2015-2018)
Peugeot Partner (2008-2015,2015-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Weight 5.33 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Peugeot Partner (2008-) 215277”
TypeWidthProfileSizeSpeed
PeugeotPARTNERСите типови2008-
Back to Top