Гумени патосници Gumex - Peugeot 106 213098 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 206 213101

Има на залиха

Шифра:213101

ЦЕНА: 1,680 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 206 213101
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 206
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,1 кг

Тежина 6.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 206 213101”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot206Сите типови
Врати се горе