Попуст
Гумени патосници Gumex - Peugeot 206 213101 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 207 (2006-2012) 214844 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784

Достапен

ЦЕНА: 1,197 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C1 (2005-2014), (2014-)
Peugeot 107 (2005-2014)
Peugeot 108 (2014-)
Toyota Aygo (2005-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot107Сите типови2005-2014
Peugeot108Сите типови2014-
Врати се горе