Гумени патосници Gumex - Peugeot 206 213101 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 207 (2006-2012) 214844 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784

Има на залиха

ЦЕНА: 1,486 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen C1 (2005-2014), (2014-)

Peugeot 107 (2005-2014)

Peugeot 108 (2014-)

Toyota Aygo (2005-2014), (2014-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.25 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 107 (2005-2014), 108(2014-) 214784”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot107Сите типови2005-2014
Peugeot108Сите типови2014-
Врати се горе