Гумени патосници Gumex - Opel Zafira C  (2011-)  299284 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 206 213101 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 106 213098

Достапен

Шифра:213098

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 106 213098
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 106
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6 кг

Тежина 4.00 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Peugeot 106 213098”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot106Сите типови
Врати се горе